Nepatříme za plotnu, patříme do odborů!

 • Nepatříme za plotnu, patříme do odborů!

  • 09 Dub 2024
  • Autor/ka: ALICE UZO

  Vytáčí tě do běla nerovnost v odměňování, skleněný stropy a konstantní znehodnocování práce a péče?

  Ve spolupráci s Nadace Rosy Luxemburgové a SdruŽeny proběhla panelová diskuze o spojenectví mezi institucionálními odborovými strukturami a aktivistickými iniciativami, strategické využití kolektivní akce a kolektivního vyjednávání, boj se sexismem na pracovišti i uvnitř odborů a transformativní potenciál organizování.

  Děkujeme za pozvání!

Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k poskytování různých prvkůspojených se sociálními sítěmi a také k analýze návštěvnosti. S našimi partneryz oblasti sociálních sítí, reklamy a webové analytiky současně sdílíme informaceo Vašem používání stránky, jež mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jstejim poskytli nebo které shromáždili během vašeho používání jejich služeb.
Přijměte a pokračujte