Nové ohlášení na pracovišti!

 • Nové ohlášení na pracovišti!

  • 05 Čen 2024
  • Autor/ka: ALICE UZO

  Máme pro vás úžasnou zprávu! Členky z Centra sociálních služeb Český Těšín ohlásily působnost na pracovišti!

  ❓ Co to znamená? Mohou začít se zaměstnavatelem vyjednávat kolektivní smlouvu, na což se teď horlivě připravují.

  ❗️ Moc holkám gratulujeme a spolupracujeme s nimi na tom, aby pro sebe vyjednaly ty nejlepší podmínky!

  ❤️ A co odbory znamenají pro těšínskou členku Hanku? Přečtěte si její komentář:

  "Naše rozhodnutí vstoupit do odborové organizace Alice bylo způsobené hlavně naší touhou změnit u nás v práci věci k lepšímu, cítily jsme se nedoceněné, opomíjené. Věříme, že se nám podaří díky podpoře Alice tuto situaci změnit. Už si uvědomujeme, že máme každá z nás svou hodnotu. Věříme, že se nám podaří v kolektivní smlouvě prosadit sickday, jubilejní a věrnostní odměny a také třeba možnost mít poloviční pracovní úvazek."

Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k poskytování různých prvkůspojených se sociálními sítěmi a také k analýze návštěvnosti. S našimi partneryz oblasti sociálních sítí, reklamy a webové analytiky současně sdílíme informaceo Vašem používání stránky, jež mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jstejim poskytli nebo které shromáždili během vašeho používání jejich služeb.
Přijměte a pokračujte